En Yeniler
Yükleniyoor...

Emre ÖZTÜRKEmre ÖZTÜRK Kimdir ?


Öncelikle klasik olarak başlıyorum. Ankara / Şereflikoçhisar doğumluyum. Selçuk Üniversitesi - Makine Mühendisliği bölümünde okuyorum. Okuduğum bölüm kendi tercihim ve severek yapıyorum. Bir makine mühendisinin ilgi alanları , tabi ki de çalışan , çalışmayan her türlü sistemler ve teknoloji. Bilgisayar ve internet dünyası en büyük hobilerimden. Araştırmayı , geliştirmeyi ve paylaşmayı seviyorum. Bu yüzden de böyle bir blog sitesi oluşturma kararı aldım.

Uzun zamandır , web sitelerinde forumlar' da yazarlık yapıyorum. Ama ilk kendi blog hesabımı oluşturmam 2014 yılında oldu. Defalarca başarısız olmama rağmen içimdeki isteği hiç kaybetmedim :) .Şimdi ise bilgikumbarasi.com ' da değerli gördüğüm bilgileri sizlerle paylaşıyorum.

Gelecek için planlarım çok fazla , fakat sanırım önceliğim okulumu bitirip. Hayalimde ki mesleğe hızlı bir giriş yapmak. Tabi ki bu blog'u da bırakmayı pek düşünmüyorum :)

Benim söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. Eğer sizin sormak istedikleriniz varsa veya sadece muhabbet etmek için , aşağıdaki kanallardan bana ulaşabilirsiniz.


Benzer Aramalar:

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız değerlidir , en kısa sürede dönüş yapılacaktır.