En Yeniler
Yükleniyoor...

Blogger Benzer Aramalar ( Etiket ) Eklentisi

Blogger Benzer Aramalar ( Etiiket ) Eklentisi 
Blogger ' da google aramaları çok önemlidir. Ve google ' da aramaları kullanılan kelimelere ve içeriğe göre düzenler. Google ' da daha yukarılara çıkmak ve daha çok ziyaretçi çekebilmek için , içeriğiBenzer Aramalar Eklentisi ' ni kullanmak işe yarayabilir. Kendi blogumda kullandığım eklentiyi sizlerlede paylaşmak istiyorum.
tam olarak oluşturabilmek gerekir. Bunun içinde

Blogum'da kullandığım için ön izlemesini aşağıda görebilirsiniz.

Benzer Aramalar Eklentisi Nasıl Kurulur ?

Benzer aramalar eklentisi 2 adım da kurulan bir eklentidir.1. Adım


Blogger Kontol panelinden Şablon - HTML ' yi düzenle yollarını izleyerek şablon kodlarına ulaşıyoruz. CTRL+F Kombinasyonu ile kodlar içerisinde  ]]></b:skin> kodunu aratıyoruz ve bir üst satırına aşağıdaki kodları ekliyoruz. .emreozturk {color:#444444;background:#F3F6F0 url(http://4.bp.blogspot.com/-JMwnVw0Trqo/UZVIYtTflsI/AAAAAAAAAxw/zXY4wTzNPeE/s1600/ikax.png) no-repeat 10px center;border: 2px solid #4E5249;-webkit-border-radius:5px; -moz-border-radius:5px; border-radius:5px;padding: 9px 35px 9px 65px;margin: 5px 0px;font-family: "Trebuchet MS"}

2. Adım


Ardından Blogger kumanda panelinden Ayarlar - Yayınlar ve Yorumlar yolunu izleyerek Kayıt Şablonu seçeneğini buluyoruz. Kayıt şablonu içerisine aşağıdaki kodları yapıştırıp kaydediyoruz.


<br/>
<div class="emreozturk">Benzer Aramalar: </div>

Artık benzer aramalar eklentiniz hazır. Makaleniz bittikten sonra benzer aramalar kısmına anahtar kelimeleri girerek sayfanızın hitini artırabilirsiniz.


Tavsiye Yazı : Blogger Fare İmleç Şeklini Değiştirmek 

Yorum Bırakmayı Unutmayın Lütfen :)

Benzer Aramalar: Blogger Benzer Aramalar , Blogger , Blogger Eklentileri , Blogger Hit Artırma , Blogger Okuyucu Çekme , Blogger Google Üst Sıralara Çıkmak , Blogger Seo , 

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız değerlidir , en kısa sürede dönüş yapılacaktır.