En Yeniler
Yükleniyoor...

Kullandığınız Parfümün Kalıcı Olması İçin Önemli 7 Püf Nokta


Kullandığınız Parfümün Kalıcı Olması İçin 

Önemli 7 Püf Nokta


    Herkesin parfümle arası çok iyidir.7'den 70'e çoğu insan güzel kokmak için parfüm deodorant esans kolonya vb. güzel kokular sürünür.Ancak bu çabalarımıza rağmen 1-2 sat içerisinde etkisini kaybetmektedir.Peki daha uzun süreli etki göstermesi için neler yapılabilir?


    1)Öncelikle yapacağınız şey parfümü duş aldıktan sonra vücudunuza sıkarsanız daha uzun süreli kokmasını sağlayabilirsiniz.

kalıcı parfüm


    2)Parfüm sıkmadan önce parfüm sıkacağınız bölgeye nemlendirici kullanın ardından parfüm kullanın.
    3)Parfümü giysinize değil de boyun,bilek,dirsek içi ve nabzın attığı yerinize sıkın.

kalıcı parfüm


    4)Eğer acil dışarı çıkmanız gerekiyor ve saçınızı yıkamaya vaktiniz yoksa saç fırçanıza parfümü sıkın ve saçınızı tarayın.

    5)Eğer ağır bir parfüm kullanıyorsanız ve kokusu hoşunuza gidiyor ama hafifletmek istiyorsanız boyunuzun 40-50 cm yukarısından parfümü sıkın ve altında bekleyin.Bu şekilde parfümünüzün kokusu hafifleyecektir.

    6)Parfümün kalıcı olabilmesi için bileğinize sıktıktan sonra kesinlikle ovalamayın.Bileğinize sıktıktan sonra direk ensenize sürün.

kalıcı parfüm


    7)Ve parfümünüzün kokusunun değişikliğe uğramaması için kapalı ve karanlık yerde bulundurun.


Kumbaranızın bilgilerle dolu olacağı günler dilerim :)

Benzer Aramalar:parfüm sıkmanın püf noktaları,kalıcı parfüm,adidas,caldion,jagler,hugo,thierry mugler,lacoste,avon,mıu mıu,sisley,la comme,serge lutens,azzaro,beyonce,bentley,channel,davidoff,david beckham,escada,ferrari,Giorgio Armani,Hugo Boss,Iceberg,Joop,kenzo,katy perry,

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız değerlidir , en kısa sürede dönüş yapılacaktır.