En Yeniler
Yükleniyoor...

En İyi İnternet Fenomenleri
En İyi İnternet Fenomenleri :)

MEMET ALİ


    Daha önceki "Öğrenci Evlerinde Yaşananlara İnanamayacaksınız" yazımda Türk İnsanının zekasını ve bu zekayı hep gırgır şamataya harcadıklarıyla alakalı size bir çok örnek göstermiştim.Günümüz teknolojisinin ilerlemesi ve sosyal ağların sık kullanılması sonrasında öncelikle Vine çok kullanılan bir uygulama olmuştu.Sonrasında yerine Scorp geçti.Beni çok güldüren size de tavsiye edebileceğim Komik İnternet Fenomenlerini bir sıralayalım bakalım.


AYKUT ELMAS
AYKUT ELMAS

    Mesela benim favorilerimden biri Aykut Elmas :) . Bildiğim kadarıyla İzmir de Atatürk Mahallesinde yaşıyor.Belki ilk çıkmaya başladığı anda takip edenlerden biride bendim.Eğer sizde takip etmek isterseniz instagram dan "4uncutekil" yazıp arattırmanız yeterli olacaktır.HALİL İBRAHİM GÖKER
HALİL İBRAHİM GÖKER

    Bir diğeri ise Aykut'un ölümüne kankalarından olan Halil İbrahim Göker :) .Kod adı Gokeroloji olan bu ağabeyimiz de hayal gücünü epeyce zorlayanlardan birisi.Eğer sizde  takip etmek isterseniz instagramdan "gokeroloji" diye aratmanız yeterli olacaktır.


UĞURCAN AKGÜL
UĞURCAN AKGÜL

    3 Silahşörlerin son parçası ise Uğur Can Akgül ağabeyimiz.Genelde eski türk sinemasının bazı parçalarını kendisine uyarlamış olup kahkahalara sebep olan güzel bir ağabeyimizdir.Eğer sizde takip etmek isterseniz instagramdan "ugurcanakgul" yazmanız yeterli :)


GÖKHAN TEVEK
GÖKHAN TEVEK

    Ejderyaların Babası o bir King.Ejderha hikayeleriyle gülmekten kıran başka bir ağabeyimiz.Elinde cigarası eksik olmaz.Ama harbi harbi zehir gibi kafa var bir konu üzerinden bu kadar fıkra çıkartılamaz herhalde.Bu ağabeyimizi de takip etmek için İnstagramdan "gokhantevek" yazmanız yeterli olacaktır.

BÜNYAMİN EMRE ÖCAL
BÜNYAMİN EMRE ÖCAL

    Bu resimden sonra pek de bir şey yazmaya gerek yok aslında.Adam gayet kendiyle barışık beyaz atlet hastası.En önemli özelliği ise aşırının aşırısı doğal.Zaten bilenler bilir.Ayrıca gurbetçi. İnstagram dan takip etmek isterseniz "emre_video" yazmanız yeterli.


OKAN YALÇINKAYA
OKAN YALÇINKAYA

    Bu adamda Bünyamin Emre Öcal'ın kankası. Videolarının genel özelliği ise izlerken "lan benim de aklıma geldi ama yeterli prodüksiyon yoktu" dediğiniz konuların videosunu çekmiştir. İnstagram dan takip için "okanfella" yazmanız yeterli.


SEFA KINDIR-MUHAMMED EMEN
SEFA KINDIR-MUHAMMED EMEN
    Bu adamları asla unutamam.Osmaniye de yaşayan bu arkadaşlarımızın bir arabası var 5 dakika da dağıtıp 5 dakika da toplayabilirsiniz.Hele ki Bonzai konusunda bir video çektiler ki Kamu Spotu niteliğinde.Bu sağ duyularından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.Bu adamları takip için adres söylememe gerek yok youtube a nereye isterseniz yazın :)

UĞUR YAMAN
UĞUR YAMAN
    En iyisini en sona sakladım.Uğur Yaman dünyada ne kadar dans videosu yayınlamış kişi varsa onları taklit eden birisi.Sadece bunla da kalmayıp Jennifer Lopez'in Aint Your Mama klibini de canlandırmayı başarmıştır.Bu aralar en çok güldüğüm adam kesinlikle bu. İnstagram'dan takip etmek için "uuryaman" yazmanız yeterli :)    Sizin için elimden geldiğince en iyi İnternet fenomenlerini yayınlamaya çalıştım.Umarım beğenirsiniz.Daha bir çok fenomen var ama şimdilik bu kadarını yayınladım.Eğer sizinde hoşunuza giden İnternet fenomenleri varsa alt kısımda yorum olarak yazabilirsiniz. :)


 
 Benzer Aramalar:aykut elmas vine,aykut elmas,nasıl yani sinemalarda,gökeroloji,internet fenomenleri,komedi videolar,halil ibrahim göker,scorp fenomenleri,vine fenomenleri,instagram fenomenleri,gökhan tevek,ejderyaların babası,uğur yaman,vineşörler,uğurcan akgül,bünyamin emre öcal,emre video,okan yalçınkaya,okan fella,komedi,fellas production,en iyi internet fenomenleri,en komik internet fenomenleri,gülmek garantili fenomenler,en büyük internet fenomenleri,internet fenomenleri 2014,internet fenomenleri 2015,internet fenomenleri 2016,internet fenomenleri ekşi,gelmiş geçmiş en iyi internet fenomenleri,yetenekli taklitçiler,jennifer lopez,aint your mama,sefa kındır,muhammet emen,MEMET ALİ

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız değerlidir , en kısa sürede dönüş yapılacaktır.