En Yeniler
Yükleniyoor...

Görümce Filmi Sinemalar'da

Görümce Filmi Sinemalar'da


    Filmi izleyene iyi ki ablam böyle değil dedirtecek komedi,duygusallık ve gerçeklik barındıran mükemmel bir film.Senaryosunu Gupse Özay'ın yazdığı filmde baş rolleri;Gupse Özay(Yeliz),Buğra Gülsoy(Ahmet) ve Eda Ece(Deniz) paylaşmaktadır.Ayrıca geniş bir oyuncu kadrosuna sahip film de oyunculuğun kaliteli olmasını film başlar başlamaz anlayacaksınız.BKM Film'in yapımını üstlendiği bu film kesinlikle izlenmeli.

Görümce    Filmin konusu;Kardeş olan Yeliz ve Ahmet küçük yaşlarda anne ve babasını kaybetmiştir.Bu zamana kadar Ahmet'e hem annelik hem babalık yapan üzerine titreyen Yeliz Ahmet'i çok kıskanmaktadır.Ahmet'in daha önceki sevgililerini bezdirip ayıran Yeliz'in planı ise her zaman olduğu gibi Deniz ile Ahmet'in arasını bozup kardeşini kimseyle paylaşmamak.Hem kahkahaların bolca yaşandığı hemde hüznün doruklara ulaştığı bu filmde Yeliz'in filmin sonuna doğru müthiş değişimine tanıklık olacaksınız.

Görümce


   Şimdiden basından ve üyelerden güzel yorumlar alan filme 10 üzerinden 10 veriyorum. Gupse Ablacım eğer gözüne çarpar bu yazımızı okursan makyajsız halin,doğal halin daha güzel...
Benzer Aramalar:görümce,sinema,film,beyaz perde,ımdb,gupse özay,Buğra Gülsoy,Eda Ece,Film yorumları,film önerileri,film izle,full hd izle,720p izle,görümce izle 720p,görümce fragman izle,görümce ımdb,beyaz perde eleştiri,görümce oyunları,görümce ne zaman vizyonda,görümce filmi sinemalar

2 yorum: Bir Yorum'da Sen Bırak

  1. Gupse'nin doğal halini seviyoruz. filmin diyaloglarını merak ediyorum. olumsuz eleştriler okumuştum film hakkında tavsiyenize güveneyim bakalım .

    YanıtlaSil
  2. Güvenin kesinlikle pişman olmazsınız :) Filmi izledikten sonra ki yorumlarınızı bekliyoruz :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız değerlidir , en kısa sürede dönüş yapılacaktır.