En Yeniler
Yükleniyoor...

SURVİVOR VOLKAN ÇETİNKAYA KİMDİR ?SURVİVOR VOLKAN ÇETİNKAYA KİMDİR ?


Survivor Volkan Çetinkaya


         Her sene olduğu gibi bu senede Survivor nefesleri kesmeye devam ediyor. Kıbrıs yolunda emin adımlarla ilerleyen Volkan Çetinkaya'yı yakından tanıyalım.

Survivor Volkan ÇetinkayaAslen Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde doğmuş 3 çocuklu bir ailenin en küçük ferdi olan Volkan Çetinkaya evli ve iki çocuk babasıdır.  Ankara'da bulunan BESYO hazırlık okulunda antrenörlük yapan King Kong Survivor da rakiplerine parkurlarda göz açtırmayarak Kıbrıs da yapılacak büyük Finale adını yazdırmak istiyor. Gerek kişiliği gerek duruşu gerekse takım arkadaşlarının oyunlarında sesini esirgemeyen Volkan Çetinkaya kardeşimize başarılar diliyoruz.

Koyu Ankaragücü taraftarı olan Volkan Çetinkaya, Sembol oyununda ailesinin gönderdiği Ankaragücü Gecekondu Yastığını göstererek " Gecekondu " taraftar grubunun ve Ankaragücü taraftarını da unutmadığını göstermiştir.


VOLKAN ÇETİNKAYA'NIN SOSYAL MEDYA HESAPLARININ LİNKLERİ

AŞAĞIDA MEVCUTTUR. ( Aşağıdaki linki verilen sayfalar haricinde olan hesaplar Volkan

Çetinkaya fanlarının açmış olduğu destek sayfalarıdır. )


Volkan Çetinkaya Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/volkan2017cetinkaya

İnstagram Hesabı : volkancetinkaya_tv

Şahsi İnstagram Hesabı : volkancetinkaya06


Survivor Volkan Çetinkaya


Benzer Aramalar:survivor,volkan çetinkaya,survivor volkan çetinkaya kimdir,king kong,survivor gönüllüler,survivor volkan çetinkaya sosyal medya hesapları,survivor king kong,

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız değerlidir , en kısa sürede dönüş yapılacaktır.